Забудовника на вул. В. Великого, 117 у Львові оштрафують повторно

СуспільствоОрися Шиян, 18 травня 20177560

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові провела повторну перевірку на будівництві на вул. В. Великого, 117. Забудовник ― ФОП Мамедов Мурсаль Абдулгусейн Огли не надав дозвільних документів, тож його оштрафують вдруге. За правопорушення передбачається штраф 16 тис. грн.

Нагадаємо, 29 березня Інспекція ДАБК у м.Львові вже штрафувала цього забудовника за правопорушення у сфері містобудівної діяльності. Тоді було накладено штраф у розмірі 57,6 тис. грн за будівництво без реєстрації декларації про початок виконання робіт.

Інспекція вимагала зупинити будівельні роботи та усунути порушення. Щоб перевірити виконання вимог, провела повторну перевірку на об’єкті будівництва. Однак забудовник знову не надав відповідної документації.

ДАБІ видала новий припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, яким зобов’язала забудовника протягом місяця демонтувати об’єкт самочинного будівництва.

Розгляд справи призначено на 25 травня. Відповідальність за встановлене правопорушення передбачена абз. 2 пункту 1 частини 6 статті 2 Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» (штраф в розмірі у розмірі десяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб 16 тис. грн.)

Зазначимо, на вул. В. Великого, 117 зводять одноповерхову споруду площею 100 м² з влаштуванням бетонного фундаменту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук