Законопроект про хімічну кастрацію педофілів внесено в Держдуму Росії

СвітЛюбко Петренко, 20 жовтня 20153330
Законопроект про хімічну кастрацію педофілів внесено в Держдуму Росії
Антон Беляков

У Держдуму надійшов законопроект, що передбачає проведення хімічної кастрації для осіб, які вчинили сексуальні злочини проти неповнолітніх. Його автором є сенатор від Владимирської області, член партії «Справедлива Росіїя» Антон Беляков – повідомило інформаційне агентство INTERFAX

2012 року російські депутати вже ухвалили закон, який посилює покарання для злочинців-педофілів і допускає добровільну хімічну кастрацію засудженого в обмін на скорочення тюремного терміну. Однак, на переконання Белякова, проблему зростання злочинів проти статевої недоторканності неповнолітніх досі так і не вирішено.

Відповідно до законопроекту, якщо ґвалтівник скоїв тяжкий злочин щодо неповнолітнього, хімічна кастрація призначатиметься судом в обов'язковому порядку, якщо ж менш тяжкий – то суд буде ухвалювати рішення на підставі висновку лікарів-психіатрів.

«За даними МВС Росії, з 2009 до 2013 рр. у 2,9 рази збільшилася кількість зґвалтувань неповнолітніх у віці від 14 до 17 років, і ще більше, в 4,2 рази, зросла кількість зґвалтувань потерпілих, котрі не досягли чотирнадцятирічного віку», - йдеться в об ґрунтувальній частині законопроекту.

Хімічна кастрація проводиться шляхом введення в організм медичних препаратів, які пригнічують сексуальний потяг. Каструвати злочинців-педофілів пропонується як за рахунок держбюджету, так і за рахунок приватних коштів зі спеціального фонду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук