Закордонне лікування в межах України — ДТЕК підключив Львівський ОХМАДИТ до «Телемедицини»

Львівська обласна дитяча лікарня ОХМАДИТ, завдяки сприянню ДТЕК, стала п’ятим в області закладом, у якому сучасні технології допоможуть рятувати життя

Суспільствоновини компанії, 16 грудня 2015, 16:00 359 0

ДТЕК ще у 2012 році ініціював запровадження прогресивної системи в українських медичних закладах. Зараз, коли «Телемедицина» ухвалена на законодавчому рівні, компанія продовжує вкладати кошти у розвиток нових технологій в галузі охорони здоров’я.

«У 2011 році місто Львів та компанія ДТЕК підписали Декларацію соціального партнерства.  Напрямок охорони здоров’я був визначений, як пріоритетний і з того часу  ДТЕК реалізував усі заплановані проекти у сфері охорони здоров’я на загальну суму майже 8 мільйонів гривень, — говорить керівник департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Енерго Вікторія Гриб. — Ми віримо, що найближчим часом все більше громадян України зможуть відчути, що телекомунікацї в сфері охорони здоров’я — це не містика і не складні речі, а звичайне явище, що дає можливість поліпшити сферу медичних послуг та наблизити їх до звичайного громадянина».

Три операційні ОХМАДИТу були оснащені необхідним аудіо та відео обладнанням, яке використають в рамках спільного проекту лікарні та Міжнародної виїзної клініки «Shriners Hospitals for Children», (м. Бостон, США). «Телемедицина» дозволить транслювати в режимі реального часу складні операції, що стане наочною інструкцією для молодих українських спеціалістів.

«Перша перевага проекту — це можливість та доступність для значно більшого кола фахівців отримати інформацію про стан пацієнта, безпосередньо бачачи певні маніпуляції за рахунок телемедичного обладнання. Свідченням цього є наш останній проект, де в операційній було задіяно 7-8 лікарів з Америки, котрі допомагали своїм колегам, а потім цей досвід допомагає десяткам інших українських хірургів, — розповідає лікар І хірургічного відділення ОХМАТДИТУ Андрій Дворакевич, —  операції транслюються не лише в операційній та актовій залі, а й у інших клініках України, що забезпечує ефективний розвиток української медицини».

Загалом до мережі «Телемедицина» вже входить 20 медичних установ у 12-ти населених пунктах та у 2-ох районах України. Завдяки зусиллям ДТЕК та підтримці з боку держави і благодійних фондів, цей проект розширюється. А з ним — зростають і можливості для навчання, обміну знаннями та надання медичних послуг на принципово новому рівні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук