Закордонні аеропорти незаконно затримують літаки, - «Аеросвіт»

Уляна Сенко, 10 січня 20136710
Закордонні аеропорти незаконно затримують літаки, - «Аеросвіт»
фото news.bigmir.net
Літаки "Аеросвіту"

Авіакомпанія "Аеросвіт" має намір повернути в експлуатацію літаки, необґрунтовано затримані в ряді закордонних аеропортів. Про це повідомляється в прес-реліз компанії.

"Наразі створюються штучні перешкоди повернення в експлуатацію літаків, зупинених в ряді закордонних аеропортів, і відновленню регулярності польотів компанії", - наголошується в повідомленні. Так, у різних регіонах польотів "Аеросвіту" ряд провайдерів в порушення чинних угод в ультимативній формі вимагають від авіакомпанії попередньої оплати за ще не надані послуги. "Зокрема, у Варшаві навіть після оплати за обслуговування в аеропорту ім. Ф.Шопена, літак компанії, починаючи з 7 січня 2013 р. не випускається у зворотний рейс під приводом неоплати послуг за аеронавігацію в зоні аеропорту", - говориться в прес-реліз.

Водночас авіакомпанія заявляє, що не має поточної заборгованості перед Польським агентством з аеронавігації і вважає неправомірною затримку свого повітряного судна.

У зв'язку з цим "Аеросвіт" веде переговори з польською стороною щодо скасування заборони на обслуговування рейсів Київ-Варшава-Київ і приведення взаємин з польськими провайдерами послуг у відповідність до чинних угод.

Аналогічні переговори також ведуться з низкою хендлінгових агентів, які висунули необґрунтовані вимоги до авіакомпанії. Компанія також повідомляє, що проводить платежі за послуги "Борисполя" у повній відповідності з графіком, узгодженим з базовим аеропортом.

Зазначимо, "Аеросвіт" заснований в 1994 році. Базується в міжнародному аеропорту "Бориспіль" (Київ). Обслуговує 80 міжнародних маршрутів до 34 країни, у тому числі сім трансконтинентальних безпосадкових повітряних ліній.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук