Заступник Міноборони зустрівся у Львові з сім’ями бійців АТО

СуспільствоОрися Шиян, 3 вересня 20152750

Сьогодні, 3 вересня, заступник Міністра оборони України Петро Мехед зустрівся у Львові з військовослужбовцями, учасниками АТО та їхніми родинами.

Петро Мехед розглянув питання, які стосувалися соціального захисту членів сімей загиблих військовослужбовців, розшуку зниклих безвісти у зоні АТО, надання статусу учасника бойових дій, інформує регіональний медіа-центр МО України у Львові.

На переконання заступника міністра, надання статусу учасника бойових дій можна вирішити в межах обласних військових комісаріатів та керівництва військової частини, де військовослужбовці проходили, тому що проблеми, які виникають з оформленням, в основному стосуються відсутності певних документів або неточностей у них. Він зауважив, що якщо такі питання не будуть оперативно розв’язуватися на місцях, тоді готова сприяти спеціальна комісія Міністерства оборони.

«Сьогодні всі військкомати мають повний пакет роз’яснень, яким чином їм діяти, щоб усі ті, хто є отримувачами цих коштів, якнайшвидше їх отримали», – зазначив Петро Мехед.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук