У 2015 ЛМР виділила на допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям майже 8 млн грн

На виконання Комплексної програми підтримки учасників АТО та їхніх сімей – мешканців Львова у 2015 році у міському бюджеті Львова закладено майже 8 млн грн.

Про це під час прес-конференції, 3 лютого, повідомив в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

«4,8 млн грн закладено саме на виконання комплексної програми, ще 3 млн грн закладено у спеціальний фонд  для матеріальної допомоги мешканцям Львова, які потрапили у скрутне становище. З цього фонду за рішенням комісії ми теж виділяємо одноразову допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям», - заявив Кобрин.

Він також розповів, що будь-хто із учасників АТО може звернутись по матеріальну допомогу і до депутатів ЛМР, які у своєму фонді на виконання депутатських повноважень на 2015 рік мають 3 млн грн (по 35 тис грн. на депутата).

Зі слів чиновника, на сьогодні в управлінні соцзахисту зареєстровано 1733 звернення від учасників АТО, з них 1560 звернулись за компенсацією за утримання будинків та прибудинкової території, а 173 людини звернулись за матеріальною допомогою як особам, що постраждали внаслідок проведення АТО.

«Матеріальна допомога надається один раз в рік, але звільнення від квартплати, наприклад, не має терміну дії. Так як комплексну програму з допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей, яку було прийнято на сесії міськради 31 липня 2014 року, пролонговано і на 2015 рік, то звільнення від квартплати теж продовжено на цей термін», - пояснив Кобрин.

Як повідомляв ZAXID.NET, 31 липня 2014 року Львівська міська рада прийняла «Комплексну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - мешканців м. Львова».

Відповідно до програми, у Львові за кошти з міського бюджету надають матеріальну допомогу у формі виплати одноразової грошової допомоги учасникам АТО, які постраждали внаслідок військових дій. Їхнім родинам також надають пільги у вигляді компенсації плати за комунальні послуги, незважаючи на форму власності майна. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук