Заступницею голови Донецької адміністрації стала соратниця Вітренко, - ЗМІ

У голови Донецької обласної військово цивільної адміністрації (ВЦА) Павла Жебрівського з'явився новий заступник. Ним стала екс-заступник міського голови Алчевська та екс-депутат Луганської обласної ради Євгена Гогітідзе. Про це Жебрівський розповів під час засідання колегії Донецької ВЦА в Краматорську, повідомила «Четверта влада».

За словами голови Донецької ОВГА, Гогітідзе буде курувати діяльність апарату.

За даними видання, у 2006 році Євгенія Гогітідзе була обрана депутатом Луганської обласної ради від блоку Наталії Вітренко. У складі блоку йшли як кандидати від партії Вітренко ПСПУ, так і кандидати від партії «Російсько-Український Союз (РУСЬ)», безпосередньо від якого і балотувалася Євгена Гогітідзе.

Партія «РУСЬ» була проектом російського кримінального авторитета Максима Курочкіна, який фінансував як ПСПУ, так і «РУСЬ». За інформацією «Четвертої влади», партію «РУСЬ» в Алчевську курував місцевий кримінальний авторитет Леонід Сохранний з кличкою Білорус, креатурою якого безпосередньо і вважалася Гогітідзе.

У 2010 році Євгенія Гогітідзе балотувалася на місцевих виборах до міської ради Алчевська від «Партії зелених». Пізніше була запрошена на роботу заступником мера міста від «Партії регіонів» Володимира Чуба і займалася питаннями діяльності виконавчих органів міськради.

У 2011 році прокуратурою Алчевська відносно Гогітідзе був складений протокол про корупцію. Згідно, прокурорській перевірки, чиновниця порушила ст. 7 закону «Про засади запобігання та протидії корупції», яка забороняє посадовим особам місцевого самоврядування, входити до органів управління чи наглядової ради підприємства, діяльність яких спрямована на отримання прибутку. Протокол про корупцію відносно Євгенії Гогітідзе був направлений до суду, проте суд не побачив у її діях порушень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук