Завтра закінчать ремонт вулиці Трильовського у Львові
У Львові завтра до обіду закінчать ремонт вулиці Трильовського. Тут міняють дорожнє полотно на частині внутрішньоквартальної дороги, відновлюють тротуар, заміняють бордюр, роблять заїзні кишені, підходи до будинків. На цю дорогу виділено з міського бюджету 300 тис. грн.
Про це 24 листопада на брифінгу повідомив голова Сихівської районної адміністрації Іван Лозинський.
За його словами, які підтвердили мешканці прилеглих будинків, цю дорогу не ремонтували уже понад 20 років. Роботи виконує ПП "Мірт".
Як розповів Іван Лозинський, у Львові діє програма щодо ремонту і відновлення внутрішньоквартальних доріг розрахована на 2010-2012 рр. Відтак, цього року кошторис на часткову заміну, відновлення і капремонт магістральних, внутрішньоквартальних та міжквартальних доріг (окрім вул. Стрийської) у Сихівському районі складає 7 млн 400 тис. грн.
Наступного року ремонтуватимуть вулиці: Пимоненка, Персенківку, Надійну, Хуторівку (до Стрийської), Дністерську.