Зеленський перейшов на особливий режим роботи через Covid-19 у дружини

Президент, зокрема, скасував всі поїздки, особисті зустрічі і перевів наради в онлайн-режим

Зеленський перейшов на особливий режим роботи через Covid-19 у дружини
фото EPA
Володимир Зеленський буде працювати на особливому режимі через виявлений у його дружини коронавірус

Президент Володимир Зеленський буде працювати на особливому режимі через виявлену у його дружини Олени коронавірусну хворобу. Про це 12 червня повідомила прес-служба Офісу президента.

Через те, що режим самоізоляції та карантину Конституцією не передбачені, тому для глави держави розробили спеціальний протокол роботи, «який відповідає як нормам чинного законодавства, так і санітарно-епідеміологічним вимогам».

«Згідно з Конституцією, президент не може нікому делегувати свої повноваження. Стан здоров'я Володимира Зеленського дозволяє йому виконувати службові обов’язки. Главі держави зробили тест на коронавірус. Він дав негативний результат», – йдеться у повідомленні.

Прес-служба запевняє, що Зеленський щодня проходитиме медогляд та робитиме ПЛР-тестування, а також тестування на антитіла (ІФА). Також президент обмежив коло фізичного спілкування, переводить наради в онлайн-режим. Очні зустрічі, які передбачають особисте спілкування з Главою держави, на найближчі дні виключаються.

Так само виключається участь у масових заходах, скасовуються робочі поїздки за межі столиці України. Коло осіб, з якими президент спілкується особисто, звужується до охорони та найближчих помічників.

Винятки з цього протоколу можливі лише в разі виникнення надзвичайної ситуації, яка потребуватиме негайного реагування з боку Глави держави відповідно до його конституційних повноважень.

Нагадаємо, 12 червня Олена Зеленська повідомила, що її тест на коронавірус дав позитивний результат. Водночас тести чоловіка та дітей – негативний. Зовсім нещодавно Володимир Зеленський заявив, що хотів сам заразитись коронавірусом, щоб на власному прикладі показати людям, «що це страшно» і мотивувати їх дотримуватись карантину.

16 червня стало відомо, що Олену Зеленську госпіталізували з коронавірусом і пневмонією.

3 липня Олену Зеленську виписали з лікарні після одужання від коронавірусу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук