Зеленський повідомив НАЗК про скоєння правопорушення

Президент України не повідомив НАЗК про суттєві зміни в майновому стані

Зеленський повідомив НАЗК про скоєння правопорушення
фото AFP
Володимир Зеленський висловив готовність нести відповідальність за вчинене порушення

Президент України Володимир Зеленський особисто проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані. Про це ввечері у вівторок, 7 липня, повідомили в Офісі президента.

Як йдеться в повідомленні, у 2019 році родина президента отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) загальною сумою 5,1 млн грн та здійснила витрати на придбання ОВДП в сумі 5,2 млн грн.

Оскільки вартість цих облігацій перевищувала 50 прожиткових мінімумів, то згідно із законодавством, Зеленський мав подати до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані протягом 10 днів з часу купівлі та продажу ОВДП. Проте до реєстру не надходили такі повідомлення.

«Володимир Зеленський наголошує, що всі громадяни України рівні перед законом, і готовий нести відповідальність за порушення відповідно до чинного законодавства», – зазначили в Офісі президента.

Як інформував ZAXID.NET, 30 травня Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про доходи за 2019 рік. Згідно з нею, доходи президента України та членів його родини у 2019 році склали 28,6 млн грн.

Декларація президента доступна на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук