Зеленський ветував закон про перевірки отримувачів субсидій

В Мінфіні переконують, що президентське вето спричинене суто технічною неузгодженістю із прикінцевими положеннями

СуспільствоЮрій Братюк, 7 листопада4680

Президент України Володимир Зеленський ветував та направив на доопрацювання закон, який запроваджує систему перевірок отримувачів субсидій та інших соціальних виплат. Відповідні дані містяться на сайті Верховної Ради.

Наразі тексту пропозицій від президента щодо закону до Верховної Ради не надходило. Але в Мінфіні переконують, що президентське вето спричинене суто технічною неузгодженістю із прикінцевими положеннями, яка скоро буде усунута. Заступник міністра фінансів Павло Ходаковський переконує, що загалом перевірка отримувачів соцвиплат запрацює, але з невеликою затримкою.

Відповідно до ветованого законопроекту, державним органам пропонується надати право перевіряти реальний матеріальний стан отримувачів субсидій та інших допоміжних виплат від держави. Це має збільшити адресність соцвиплат та зменшити витрати держави на утримання громадян, які не мають право на отримання виплат.

Зокрема в отримувачів соцвиплат планували перевіряти достовірність даних, які особа подає до державних органів для отримання виплат. Передбачалося, що таку перевірку здійснюватимуть як під час подачі документів, так і під час отримання соцвиплат або після завершення періоду отримання таких виплат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук