Зеленський вважає Україну неготовою до дистанційного навчання

За словами президента, для дистанційного навчання бракує 3G та 4G покриття по всій Україні

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не готова до дистанційного навчання з 1 вересня, адже для цього потрібне 3G та 4G покриття по всій Україні.

«Ви бачили, як ми запроваджували школу онлайн по телевізору. Це була наша ідея, бо зараз у всіх куточках Україні немає хорошого інтернету. Я вважаю, що технічно ми ще не готові. Для дистанційного навчання треба, щоб у нас 3G і 4G по всій країні були», – повідомив 9 липня Володимир Зеленський під час брифінгу у Волинській області, передає LB.ua.

До слова, мобільні оператори «Київстар» та «Vodafone Україна» 9 липня підписали меморандум про спільне використання інфраструктури своїх мереж задля прискорення розвитку покриття території України технологією LTE (4G), зокрема, у сільських місцевостях та на автодорогах.

Ще рік тому президент Володимир Зеленський підписав указ про поліпшення доступу до мобільного інтернету, який зобов’язує мобільних операторів упродовж кількох років забезпечити зв’язком 4G населені пункти з кількістю населення від 2000 людей та основні автодороги.

Нагадаємо, що виконувач обов’язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет 4 липня заявив про можливу змішану форму навчання для школярів з 1 вересня. На його думку, діти мають ходити до школи, але якщо епідемічна ситуація в країні погіршуватиметься, то частково все одно доведеться навчатися дистанційно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук