Згадуємо Азарова

Про банківську таємницю

Тарас Загородній
економічний експерт

Інші блоги автора

У порівнянні з нинішнім Кабміном, який козиряє західними дипломами і знанням англійської, Азаров здається якимось лібералом з сучасним ринковим мисленням.

Навіть у розпал "кучмізму" та "азаровщини" податкова могла отримати дані про рахунки клієнта ТІЛЬКИ у разі порушення кримінальної справи. І то банк цілком міг відхилити вимогу, якщо це не відповідало вимогам законодавства. Наприклад, не вказано номер кримінальної справи і посилання на закон, який підтверджує повноваження податкової отримувати цю інформацію.

Але то часи "диктатури". Тепер у нас суцільні "ринковики", які вирішили не морочитися такими дрібницями як "презумція невинуватості" і дати можливість корумпованих чиновників трусити банки та їх клієнтів, коли їм хочеться. Пам'ятаю як надсилалися листи з податкової, які обмежувалися формулюванням "у звязку зі службово необхідністю" далеко далеко на фіг.

Кращого способу добити банківську систему придумати складно. Гроші підуть у ще більшу тінь і підуть з банків. За кількістю долбо@бів на квадратний метр цей Кабмін на мою перевищив всі інші Кабміни. Хоча, що очікувати від варягів-іноземців в спайці з нашими мародерами. Це не їхня країна і що тут буде далі їм просто байдуже. Аби урвати шматок тут і зараз.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук