Жителям Львівщини пропонують пільгові кредити для переходу на альтернативне опалення

ЕкономікаДар'я Буряченко, 16 лютого 20158540

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України започаткувало програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення.

Вона передбачає відшкодування 20% тіла кредиту, отриманого населенням в ПАТ «Ощадбанк», на придбання твердопаливних та електричних котлів, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Як механізм державної підтримки запропоновано також відшкодування 30% суми кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для населення і 40% від суми кредитів ОСББ.

Державна підтримка надаватиметься на придбання енергоощадних двокамерних склопакетів, індивідуальних теплових пунктів, засобів обліку тепла і води, модернізацію систем освітлення у місцях загального користування.

Для ОСББ за умови надання державної підтримки у розмірі 40% від суми кредиту, щомісячні платежі домогосподарств на опалення та сплату кредиту не перевищуватимуть відповідні витрати, які б вони понесли без впровадження енергоефективного заходу.

У 2015 році на реалізацію програм пільгового кредитування передбачається спрямувати 343,5 млн грн державних інвестицій та охопити близько 134 тис. сімей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук