Жодна інстанція Львівщини не знає, хто забудовує берег Задорожного озера

Головні Новини за 18 березняМарта Когут, 18 березня 2015, 18:55 7824 2

Поблизу села Гонятичів Миколаївського району на Львівщині перегородили в'їзд до громадського пляжу озера «Задорожне». За двометровим парканом тепер не видно водойми, однак добре чути як працюють будівельники.

Якщо зайти на загороджену територію, видно, що роботи тривають. Мовчазні робітники щойно поставили опалубку. На території є і охорона. 

Хлопець, який стежить за порядком, розповів, що пильнує, аби невідомі не руйнували ночами паркан. А юрисконсульт суборендаря території каже, загородили берег, щоб його використовувати за призначенням. 

«Цільове призначення цієї ділянки – це рекреаційного призначення ділянка, і якщо раніше її не використовували, то зараз розробляється детальний план території. І, згідно з планом, вже вказано, які будівлі там будуть розміщені, і як їх використовуватимуть», - пояснив юрист Назар. 

Сільський голова Гонятичів Володимир Кордіяка пояснив, що дійсно дозволи на оренду берегів давали, однак дуже давно, а тепер, за новими порядками, ці документи не мають жодної ваги, бо озеро за межами села. 

«Ми знаємо, що там дуже багато проблем, тому що десь якісь угоди порушені. Ми не маємо права виявляти ці порушення, бо озеро за межами села», - наголосив Кордіяка.

Жодна інстанція Львівщини не знає, хто забудовує берег Задорожного озера. Сільська рада посилається на Держкомзем. Там відправляють до обласної адміністрації, а звідти - у Державну архітектурну інспекцію. Станом на сьогодні журналісти продовжують з’ясовувати, хто і на яких підставах позбавив людей безкоштовного відпочинку на воді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Viktoria Maxhanova 27 липня 2015, 13:22

  може треба Саакашвілі до нас запросити?І в Брюховичи завезти,і на Задорожнє...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Іван Костецький 19 березня 2015, 10:14

  Це таємниця хіба для 24 каналу. Озеро уже багато років забудовує ПП Мартин Буфан, син якого працює в облпрокуратурі і прикриває злочинні оборудки батька. Другий забудовник - КП "Гові", яке очолює М.Ріжок. І це чудово знає голова сільради Кордіяка,матеріальний стан якого з останні роки дивним чином різко покращився.У долі з ними і всі голови Миколаївської РДА

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук