Зі Львова вивезли лише половину накопиченого сміття, – С. Бабак

Головні новини Львова 07.07Ірина Ващишин, 7 липня 2017, 19:39 423 0

Зі Львова вивезли лише половину відходів, які накопичились у місті. Про це у п'ятницю, 7 липня, повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

«Станом на сьогодні 5 тисяч 600 т сміття зараз на майданчиках і перевантажувальних станціях. Тобто, залишилася приблизно половина накопиченого сміття. Тому ми дискутували про методику підрахунку, коли вони (ЛОДА-авт.) брали на початку не 12 тис. т сміття, а 6,5 тис. т, коли не рахують станції перевантаження. Вони не враховують щоденне накопичення. А воно ж само не зникає. У Мінрегіонбуд я повідомив цю інформацію і там погоджуються, що треба рахувати в тоннах. Є чітке доручення комісії з надзвичайних ситуацій – очистити місто. Тобто, і майданчики, і те, що було на машинах, і на перевантажувальних станціях», – пояснив Сергій Бабак.

Нагадаємо, учора на брифінгу в ЛОДА повідомили, що з міста вивезено 92% усіх відходів. У Львівській міськраді вважають, що це не відповідає дійсності, оскільки такі дані там отримують, підраховуючи очищені майданчики, а не вагу вивезеного сміття.

«Щодня з міста вивозять 600-800 тонн ТПВ. До речі, вчора я знайшов ще два контакти, за якими сміття можна буде вивозити за межі області. Ці дані ми передали в ЛОДА», – зазначив Сергій Бабак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук