Зимові закупи дешевші у селян, ніж на ринку

Головні новини за 28 жовтняІрина Ващишин, 28 жовтня 2014, 19:45 100 0
дивіться також

На зимові закупи можна їхати замість ринку безпосередньо до селян. Нерідко такі овочі будуть і дешевшими, і більш якісними.

На овочевому базарі у Львові капуста має попит і на ціну ніхто не нарікає.    

«По 1.30 капуста. Купую, щоб пошаткувати на зиму. Я волію не брати конусну, краще плоску, вона солодша», – розповідає пані Стефа, яка купує на ринку.

Картопля по 2.50 грн вона у Львові давно і майже на всіх ринках. 

«Купують. П’ять сіток брали, дві сітки беруть. Якщо вона добре посажена, то вона і зимою буде лежати добре. Якщо не підсипана сильно», – розповідає продавчиня Ірина.

Та навіть якби й хотіли підсипати, це тепер геть невигідно - зізнається пан Андрій. Бо 50 кілограмів міндобрива коштують 300 гривень. А за кілограм картоплі він бере від півтори до двох гривень. Ще й нікудишня стане бараболя з тією хімією, – каже чоловік.

«Ті, шо підсипають, вона чорніє, не є добра бульба. Візьмете одну бульбу, розріжте навпіл і подивіться через 5 хвилин: якщо вона не почорніє, то вона добра, а якщо почорніє – то з хімією», – розповів пан Андрій.

Та там, де покупцям вигода, селяни лише втрачають. Бо спочатку купують дороге насіння. А потім не мають де збути навіть екологічно чистої картоплі чи тієї ж капусти. Можливо, тому капуста на городах ще й досі зібрана не вся. А як раптом впаде сніг, то там вона і залишиться, – зневірено погоджуються господарі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук