ЗМІ: Пашинський вже не є першим заступником голови штабу «Батьківщини»?

Глава адміністрації президента Сергій Пашинський усунутий від повноважень першого заступника голови центрального штабу партії «Батьківщина» з організаційних питань.

Про це повідомили в «Українській правді» з посиланням на джерела у штабі «Батьківщини», які вважають, що такий висновок можна зробити зі слів Юлії Тимошенко на нараді з керівниками обласних осередків партії.

Тимошенко повідомила, що відтепер повноваження Пашинського переходять до депутата Івана Кириленка, який призначений ще одним першим заступником центрального партійного штабу «Батьківщина».

За словами джерел «Української Правди», Тимошенко дала зрозуміти, що Пашинський останнім часом не приділяв уваги партійній роботі і підтримував Арсенія Яценюка та Петра Порошенка.

Сам Пашинський у коментарі виданню сказав зокрема таке: «Мене ніхто не усував і ніхто про це не інформував. Ці питання мене зараз не цікавлять, бо я займаюся іншими питаннями».

Офіційно Пашинський не усунутий з посади першого заступника, але перелік його нових повноважень ще не визначений.

Центральний партійний штаб партії «Батьківщина» є виконавчим органом партії та дії незалежно від виборчої кампанії.

Його формально очолює Олександр Турчинов, який фактично не займається цими питаннями з огляду на завантаження на посаді виконувача обов’язків президента і голови Верховної Ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук