Знайшли винуватого, якого не шкода

Російським мусульманам донесуть хто шайтан, а хто ні

БлогиТарас Загородній , 2 жовтня 2015 141
Тарас Загородній
економічний експерт

Інші блоги автора

Загалом, схема розводки вмираючої імперії десь така:

1. Кожна з цих країн із задоволенням би бомбардувала Сирію, але не хотіла брати на себе відповідальність за наслідки (Туреччина, Аравія, Катар - мусульманські країни, у Британії та Франції - великі мусульманські громади). Бомбардування можуть викликати серії терактів і політичні кризи в самих цих країнах.

2. Потрібно було знайти винуватого, якого не шкода.

3. Барак Хусейнович (хто не знає, по батькові у нього таке) дозволив Вові побомбити Сирію (більше ІДІЛ) з обіцянкою може подумати про прощення війни в Україні.

4. Вова на радощах подумав, що всіх переграв (Ну, як у Криму, ДНР і ЛНР) побіг бомбити не тих, кого дозволили, а тих кому йому цікаво.

5. Тепер мусульманські країни та їхні союзники роздують бомбардування вмираючої імперії до вселенського масштабу. Зроблять з Вови головного Сатану мусульманського світу.

6. Далі занурять РФ в хаос (ворога ж потрібно на його території бити). Є готовий Кадиров з його 20-30 тис. армією. Є 22-25 млн. мусульман в РФ, яким через своїх проповідників донесуть хто шайтан, а хто ні. До речі, мусульмани компактно проживають в нафтогазових районах РФ. Ці райони змушують Саудівську Аравію нервово себе почувати теж. Навіщо конкуренти в такий непростий час?

7. Далі під шумок добомбять, все що їм потрібно. Зрозуміло під розмови, що в усьому винен Вова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук