Звернення до керівництва ЛОДТРК

БлогиМирослав Маринович , 31 грудня 2017 1792
Мирослав Маринович
Проректор УКУ

30 грудня 2017 року

Як нам стало відомо, до управління Львівською обласною державною телерадіокомпанією прийшло нове керівництво. Загалом можна привітати цей факт, оскільки телебачення – це важлива медійна сфера, яка не лише відображає суспільне життя, а й значною мірою формує його. Отож ми бажаємо новому керівництву гарних творчих задумів і Божого благословення.

Водночас із ЛОДТРК прийшла і тривожна звістка, начебто там прийнято рішення закрити систематичні тижневі духовні програми під назвою «Вічне Джерело», що їх із 3 грудня 1991 року веде Єпископ Церкви християн віри євангельської Василь Боєчко.

До його проповідницького слова львівʼяни звикли – передача стала важливою частиною львівського духовного ландшафту. Коли бачиш Єпископа Боєчка на екрані телевізора, виникає почуття спокою і стабільності: Сіяч знову приступив до роботи.

Тривалість такого регулярного проповідництва феноменальна і заслуговує на якнайвищу пошану. Причому Церква оплачує ці передачі, отож із боку ЛОДТРК це не доброчинство, яке могло б бити по кишені.

Львів – складне місто, у якому співіснують різні групи з різними інтересами. Релігійна група – одна з них, і доволі важлива, отож чутливе телебачення мало б це враховувати. Буде дуже гірко, якщо комерційні міркування переважать, і замість багатьох мальовничих львівських кварталів на телебаченні буде представлено лише сумнівний клон «Кварталу 95».

Ми закликаємо нове керівництво не лише зберегти передачу «Вічне джерело», а й не допустити хибної «модернізації» ЛОДТРК, коли її каналами поширювалася б у місті комерціалізована «культура смерті». Саме про це свого часу й говорив автор і ведучий телепередачі Єпископ Василь Боєчко: «Коли на престолі нашого серця засідає культ речей, наживи, сили і антагонізму, а Дух Христа витісняється, тоді ми перші стаємо продуцентами Каїнового духа, який і нищить пізніше безжально наших дітей, наш народ, і викрадає наше майбуття».

Дуже сподіваємося, що наше звернення не буде проігнороване.

Насамкінець, бажаємо керівництву і всьому колективові Львівської обласної державної телерадіокомпанії Веселих Свят і Щасливого Нового Року!

Мирослав Маринович, колишній політвʼязень, проректор Українського католицького університету

Мирослав Сеник, проректор Українського католицького університету

Орест Друль, головний редактор Інтернет-газети «Збруч»

Ярослав Грицак, професор Українського католицького університету

Богдан Панкевич, голова політради Української Галицької партії

Юрій Шухевич, колишній політвʼязень, народний депутат України

Тарас Возняк, головний редактор журналу «Ї»

Тарас Добко, перший проректор Українського католицького університету

Ігор Матушевський, голова Фонду св. Володимира

Леся Крип’якевич, заступник голови Фонду св. Володимира

Олесь Пограничний, секретар Українсько-Польського медіа-товариства

Зорян Попадюк, колишній політвʼязень

Тетяна Крушельницька, доцент Національного університету «Львівська політехніка»

Ярослав Рущишин, генеральний директор ВАТ «Троттола»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук