10 додаткових автобусів ЛАЗу курсуватимуть з понеділка у Львові
У понеділок на автобусних маршрутах у Львові, які обслуговує комунальне АТП №1, мають з’явитися 10 нових автобусів ЛАЗу. Про це журналістам 27 січня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
На прохання ZAXID.NET прокоментувати сьогоднішню ситуацію, коли мешканці спальних мікрорайонів десятками стояли на зупинках в очікуванні транспорту, Андрій Садовий сказав: «Якщо перевізник не може в зв’язку з різким похолоданням забезпечити вихід на маршрут необхідної кількості транспорту – це велика проблема. І ті речі будуть відображені у відповідних актах порушень, буде ставитись питання про можливість здійснювати подальші перевезення».
«Розумію, що сьогодні приватні машини і автобуси мали проблеми, щоб їх завести,в принципі, через різке похолодання, адже вночі температура була більше, ніж -15 градусів. Але, я думаю, це не може повторитися в наступні дні. З понеділка має додатково вийти на маршрути близько 10 автобусів, що перекриє можливі проблеми, пов’язані з пониженням температури. Це - великі автобуси АТП №1, про які ми говорили», – наголосив Андрій Садовий.
Як інформував ZAXID.NET, в управлінні транспорту міста заявляють, що у Львові перевізники свідомо порушують умови договорів: «Управління неодноразово зверталось до перевізника зняти з маршрутів невідповідні автобуси та не порушувати умов договору. Однак, перевізник свідомо ігнорує умови конкурсу». Нагадаємо, ТзОВ «Міра і К» обслуговує такі маршрути: 7, 8, 11, 12, 14, 25, 27, 33, 35, 40.
Водночас директор цієї компанії Іван Велійка запевняє, що автобуси компанії не порушують транспортної схеми руху. Також кожного дня, з його слів, ТОВ подає перелік транспортних засобів, які виходять на маршрути.
Нагадаємо, вчора на сесії Львівської міської ради начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Микола Жук повідомив, що перевізники, які працюють на автобусних маршрутах у Львові, надалі порушують схеми та графіки руху. Він запевнив, що ці порушення фіксують і передають акти керівникам компаній-перевізників для реагування. Під час доповіді Миколи Жука його перервав депутат-«свободівець» Руслан Кошулинський, взяв слово і випровадив його за двері. Перед тим «Свобода» запропонувала звільнити керівництво управління транспорту Львова.
Додамо, у Львові з 1 січня діє новатранспортна схема. Найбільше зауважень львів'ян стосуються графіка перевезень та інтервалу руху маршруток.