12 проектів з Львівщини отримали 2 млн грн грантових коштів

Переможці конкурсу популяризуватимуть історико-культурну та природну спадщину, реалізують безпекові і післяпандемічні проекти

12 проектів з Львівщини отримали 2 млн грн грантових коштів
Одним із переможців – проект «Сокіл» у Бібрці

На конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад від асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» у 2020 році відібрали 12 проектів з Львівщини, які отримали грантове фінансування. На них виділять 2 млн грн. Більшу частину вартості кожного проекту покриває грант, але власний внесок переможців має становити близько 20% від заявленої суми.

Загалом конкурсна рада відібрала 39 проектів, які разом отримають фінансування понад 7 мільйонів гривень гранту. З них 12 – з Львівщини, 12 – із Закарпаття, 13 – з Івано-Франківської області і два з Чернівецької.

Переможців оголосили 28 липня. На Львівщині із 52 поданих заявок відібрали 12. Серед них такі, які мають на меті безпеку громад карпатського регіону, подолання наслідків Covid-19, популяризацію історико-культурної та природної спадщини. Зокрема, облаштують офіс гостинності у культурно-туристичному центрі «Сокіл» у Бібрці, експозицію про часи Австро-Угорської імперії в музеї «Дрогобиччина», екотуристичний візит-центр на туристичній базі «Карпати» у Сколівському районі, розвиватимуть туристичну інфраструктуру в регіональному ландшафтному парку «Верхньодністровські Бескиди».

Проекти з Львівщини, які відібрали серед переможців (для збільшення таблиці клікніть на зображення)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук