15-річний Юрій Кузик перепробував усі знайомі йому види спорту

Кузик все спробував

Головні новини за 28 травняНовини Львова, 28 травня 2014, 19:49 303 0

Життя зі спортом яскраве та насичене. Аби довести усім, що спорт не забирає багато часу, а навпаки допомагає встигати більше — ми розпочинаємо нашу нову рубрику СпортСтимул.

Футбол, кікбоксинг, плавання, бойовий гопак. Юрко Кузик за свої 15 — перепробував усі знайомі йому види спорту. Активний, веселий та комунікабельний — він шукав друзів і в дворі і в різноманітних секціях. Першим серйозним захопленням в його житті стали бальні танці.

Ритм, витривалість та добра координація рухів — ці якості Юрко Кузик демонструє не тільки на паркеті. На коні хлопець сидить із 8 років. І саме із цим видом спорту повязує своє майбутнє.

Сісти на коня хлопця не змушували — він поступово сам знайшов із твариною спільну мову. Тепер дуже часто саме досвідчений скакун , а не юний вершник, здобуває для їхньої команди важливі перемоги.

А паралельно із спортивними заняттями — Юрко ще й меломан. У лінгвістичній гімназії, де навчається хлопець, разом із товаришами у них свій музичний гурт. Тут також відчуття командного плеча не менш важливе.

У такому шаленому ритмі живе не тільки Юрій Кузик. Його друзі також займаються спортом, музикою, мистецтвом. Адже у секціях — не тільки вимогливі вчителі, а й хороші друзі. З ними і на заняття , і додому веселіше.

З розумінням до захоплень власних дітей ставляться і батьки. Мовляв, у житті варто спробувати якомога більше, аби було із чого обирати.

Ось так у круговерті навчання, додаткових занять та спорту — Юрій Кузик знаходить щодня нових друзів та нові враження. і хоч часу у хлопця не так вже й багато він впевнений, його життя зі спортом стало значно яскравішим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук