20-річний львів’янин потребує $150 тис. для пересадки кісткового мозку

У Михайла Смолина страшний діагноз – лімфома Ходжкіна

Головні новини Львова 12.09Ірина Панчишин, 18 жовтня 2016, 18:45 1667 0

Два роки тому Михайлові Смолину поставили страшний діагноз – рак лімфатичної системи. Двадцятирічний хлопець переніс майже десяток хіміотерапій, але вони не допомогли. Порятунок – пересадка кісткового мозку, та для родини це надто дорого.

Понад два роки тому зараз двадцятирічний Михайло Смолин ще не підозрював про свою недугу. Ходив, гуляв, вчився та жив. Аж раптом почав спостерігати незвичні симптоми.

«Була пітливість, кашель почався такий незначний. Я не одразу звертав на це увагу. Думав, може, якась простуда звичайна або ще щось», – розповідає Михайло Смолин.

Спершу лікували застуду. Та коли пройшли комп’ютерну томографію – почули невтішні новини. Обстеження виявило ураження легень. Біопсія лише підтвердила страшний діагноз – лімфому Ходжкіна або ж рак лімфатичної системи.

«Це є одна із форм неоплазії. Це злоякісна пухлина кровотворної системи. Їх є багато: лейкемії, лімфоми, мійломи і так кілька десятків. Це одна з форм», – говорить лікар-гематолог 5-ї міської клінічної лікарні Юрій Кароль.

Сімдесят відсотків хворих одужують після курсу хіміо- та радіотерапії. Та Михайло потрапив до тих тридцяти, якому лікування не дало позитивного результату. У травні цього року сканер показав рецидив. Тож без трансплантації кісткового мозку не обійтись. Родина знайшла клініку в Туреччині. Рідна сестра Михайла буде донором. Михайло у клініці вже пройшов чотири хіміотерапії, попереду ще одна і операція. Але все лікування надто коштовне для простої сім’ї.

«Сама клініка виставила кошторис за хімію і за трансплантацію - 150 тисяч доларів. Тільки милість людей і доброта та боже благословення нам може допомогти, щоб ми з людською поміччю зібрали ті кошти», – каже мама Михайла Галина Смолин.

На державну зарплату бухгалтера і батькову пенсію сім’я таких грошей не назбирає. Тож просять усіх небайдужих допомогти.

Реквізити для допомоги Михайлові Смолину

Рахунок матері:

Приват Банк 5168 7427 0074 3978

Смолин Галина Григорівна

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук