3,5 тис. тонн зерна продали агроформування Волині до держпродрезерву

Економіка28 липня 20093770

За минулий тиждень агроформування Волині продали зерна до держпродрезерву обсягом 3,5 тис. тонн, з яких - 1,5 тис. тонн - пшениця другого класу, яка реалізована за ціною 1418 грн 32 коп. за 1 тонну, та 2 тисячі тонн пшениці третього класу за ціною 1251 грн 43 коп. за 1 тонну. Аграрії відчувають справжню підтримку держави, оскільки на позабіржовому ринку ціна на зерно є значно нижчою та становить майже 900 грн. Про це йшлося на нараді в першого заступника голови Волинської облдержадміністрації Віталія Заремби 27 липня, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі Волинської ОДА.

Також в області проводиться робота щодо заставних закупівель для одержання бюджетної позики сільськогосподарськими товаровиробниками, яка становить в межах 750 - 851 гривень за 1 тонну заставленого зерна пшениці, 610-667 гривень відповідно за 1 тонну жита та 630 гривень за 1 тонну заставленого ячменю. Отже, товаровиробник, здавши у заставу зерно на сертифікований зерносклад, одержить бюджетну позику під 9,05% річних. При цьому, зерно залишається у його власності до 30 червня 2010 року, він може вільно ним розпоряджатися, повернувши позику у зручний час.

Із визначеного обсягу для області 990 тонн цукру для роздрібної торгівлі за ціною 350 гривень за тонну з ПДВ, підприємствами роздрібної торгівлі одержано і зреалізовано за минулий тиждень майже 150 тонн цукру, оплата цукровим заводам проведена за 465 тонн.

Нині здійснюється повернення зерна за одержаний авансовий платіж 50-відсоткової бюджетної позики розміром 6,4 млн грн за форвардними біржовими контрактами (договір, який передбачає отримання бюджетної позики під майбутній урожай). Після того, як господарства завезуть зерно на сертифіковані зерносклади, вони отримають розрахунковий платіж такого ж розміру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук