36 підозрюваних у злочинах проти Євромайдану досі працюють у правоохоронних органах

Десятеро з-поміж підозрюваних перебувають на керівних посадах

Понад три десятки осіб, яким було оголошено підозру щодо вчинення злочинів під час Євромайдану, досі працюють у правоохоронних органах, 10 з них на керівних посадах. Про це під повідомив начальник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, інформує «112 Україна».

«На сьогоднішні 36 осіб, які отримали підозру, продовжують працювати у правоохоронних органах, з них 10 на керівних посадах. Керівниками управління департаменту працюють особи, яким інкримінується організація вбивств. Вони продовжують працювати і жодного реагування на те, щоб їх якимось чином відсторонити від посад не приймаються: суди не погоджуються, керівництво самостійно не приймає заходів. І таких прикладів безліч», - зазначив він, коментуючи, з якими проблемами управління спецрозслідувань ГПУ стикається у розслідуванні вчинення злочинів під час Євромайдану.

Серед інших проблем Горбатюк заявив про пряме втручання у роботу підконтрольного йому управління.

«Якщо стисло до проблематики, то це проблематика і безпосередньо діяльності ГПУ: і скорочення штатів, і кадрові зміни. На половині розслідування у 2016 році підрозділ скорочується на 40 осіб. Якщо раніше це були непрямі втручання, то на сьогоднішній день у 2018 році це набуло ознак прямого втручання. Наприклад, у Хмельницькому справа була закрита, після того як слідчі управління спецрозслідувань отримали результати і повідомили про підозру, генпрокурор передав розслідування до іншого підрозділу. Така сама ситуація була у справі про вбивство правоохоронців: після повідомлення про підозру був змінений керівник і було змінено підозру. Справа стосовно державних виконавців також передана до іншого підрозділу, який допомагав розганяти Майдан. Перешкоди є системі зі сторони МВС і СБУ, практична відсутність допомоги зі сторони оперативних підрозділів, за виключенням окремих епізодів», - наголосив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук