380 студентів з Криму продовжать навчання у Львові

Станом на 3 червня до вищих навчальних закладів Львівської області з питанням щодо умов переводу звернулися 380 кримських студентів, з них 340 – вже приступили до навчання.

Начальник управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки Львівської ОДА Світлана Книшик уточнила, що кримські студенти будуть здобувати вищу освіту у 15 вишах області.

Найбільше студентів виявили бажання продовжити навчання у Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького (153), у Львівському національному університеті імені Івана Франка (96) та Національному університеті «Львівська політехніка» (94), інформує Львівська ОДА.

Окрім цього, двоє студентів буде навчатися у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка та один студент – у Бориславському медичному коледжі.

Нагадаємо, що 206 дітей із Криму влаштовано на навчання у загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Львівщини. Ще один учень навчається в ліцеї, троє – у школах-інтернатах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук