3 червня в Україні стартує основна сесія ЗНО

В Україні 3 червня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) для випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2014 році.

Випускникам рекомендують заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів тестування.

«На вході до пункту тестування необхідно пред’явити сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті та запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні», – зазначають в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

У разі відсутності одного з вищезазначених документів, як зазначають в УЦОЯО, абітурієнт до пункту тестування не допускається.

При собі випускники повинні мати дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10: 15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11:00.

У центрі нагадують, що впродовж часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Цього року для участі у тестуванні зареєстровано 297 тисяч абітурієнтів, які відповідно до умов проведення ЗНО, матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів з обраних предметів. Переважна більшість зареєстрованих учасників (197 194) виявили бажання скласти максимально можливу кількість тестів – чотири. На тестування з трьох предметів зареєструвались 80 919 учасників. Два тести обрали 15 243 майбутніх абітурієнта. Скласти тест з одного предмета бажають 3 734 вступника.

Усього до програми проведення ЗНО у 2014 році включено 11 навчальних предметів: українська мова і література, математика, історія України, географія, біологія, фізика, хімія, всесвітня історія, світова література, російська та іноземні мови.

Додамо, що у Львові учасників ЗНО працівники Державної служби охорони перевірятимуть з металошукачами. Зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 27 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук