5 причин «почати з пістолета»: успішні SOCARівці діляться своїми історіями

5 причин «почати з пістолета»: успішні SOCARівці діляться своїми історіями

Космонавтом, балериною, рятувальником, принцесою – ким лише ми не мріємо стати у дитинстві. Та згодом, здобуваючи освіту і стикаючись з життєвими обставинами, обираємо більш реальні варіанти. Але чи означає це відмову від мрій? Якщо ти працюєш на SOCAR – однозначно ні! Тут є всі умови реалізувати себе. Як? Розповідають працівники SOCAR, які менш ніж за рік збудували успішну кар’єру і розвинули свої скіли до нового рівня.

  1. КОЛЕГИ, ЯКІ НАДИХАЮТЬ

Роман Марценюк (23 роки), що починав свій шлях з посади молодшого оператора заправних станцій, а тепер став старшим касиром торговельного залу, добре пам’ятає свій перший день на роботі. «Перше, що мене вразило – сучасність станцій та високий рівень сервісу, який надається гостям, але, зізнаюся, трішки насторожили нічні зміни, оскільки я навчався і було досить тяжко після роботи йти на пари. Та з часом я здобув необхідні навики, працювати стало легше. А головне – поруч зі мною завжди були колеги, підказували, підтримували, власним прикладом мотивували на відмінні результати. Чим мені подобається SOCAR ? Тут створені умови для саморозвитку».

Підтримка колег – і справді безцінна, тож не дивно, що на SOCAR вони не просто команда, а справжня родина. Завжди прийдуть на допомогу новачку. Так було у випадку Тараса Гречановського (29 років), який влаштувався молодшим оператором, а зараз працює начальником автозаправного комплексу. «Розповім історію, яка сталася зі мною у перший робочий день. Я заправляв свій перший автомобіль, і з рук вилетів пістолет. Пальне облило авто на очах у гості, і можна лише уявити, як він розізлився. На допомогу прийшов напарник, який злагодив ситуацію. Всі ми спочатку робимо помилки, але дуже важливо, щоб в потрібний момент поруч опинився хтось, хто підставить своє плече».

  1. МОЖЛИВІСТЬ ЗРОБИТИ КАР’ЄРУ

Коли в тебе є всі можливості для зростання – лишається лише зробити крок вперед. На SOCAR реалізувати себе можуть як ті, хто сумнівається у власних силах, так і ті, хто має амбітні цілі. Наприклад, Наталія Собкович (31 рік), яка прийшла у SOCAR на посаду касира, навіть не уявляла, що буде очолювати АЗК. «Мій шлях до начальника станції точно не був легким. Були хвилювання, сльози, брак часу… Я не завжди вірила у власні сили. Але коли ти щиро любиш свою роботу, коли викладаєшся наповну, бо маєш натхнення зробити більше, ніж повинен – результат не змусить на себе чекати».

А от її колега, Наталія Ясюренко, 30 років, одразу була впевнена у тому, що займе високу посаду. «Про те, що буду начальником АЗК я знала з першого дня роботи в компанії і впевнено йшла до цього! Ця посада дійсно змінила мене – зробила зосередженою, рішучою, навчила контролювати емоції та приймати швидкі рішення у відповідальних ситуаціях».

  1. ВПЕВНЕНІСТЬ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ

«Безперервний потік людей, слів, поглядів, емоцій, енергій – це непросто! – каже Ярослав Лега (32 роки), старший касир торговельного залу. – Часом втомлюєшся так, що не хочеться нічого. Але я знаю, заради чого я працюю саме в SOCAR. Повністю офіційна зарплата, відпустка щороку, лікарняний. Впевненість у завтрашньому дні. У наш час небагато роботодавців можуть це гарантувати. SOCAR – гарантує».

  1. РЯТУВАТИ СВІТ? ЧОМУ БИ Й НІ!

Думаєте, робота на станції – це одноманітні будні? Куди там! Тут вам доведеться відкрити справжні супергеройські здібності. Наприклад, Назарій Мандзюк (34 роки), начальник АЗК, якось віднайшов власників забутих на заправці речей. «У нас на АЗК була ситуація, коли гості забули свої речі та певний час не поверталися за ними. Я вирішив під камерами АЗК відкрити сумку та дістав перше, що потрапило в руки, – карта мережі «Епіцентр». Зателефонувавши на гарячу лінію будівельних гіпермаркетів, за номером карти ми змогли знайти в базі номер телефону та зв’язатися з гостем. Мабуть, не варто навіть описувати, наскільки люди були раді тому, що знайшлися їхні речі, які вони навіть не розуміли, де залишили. А саме завдяки таким ситуаціям і формується лояльність та довіра до SOCAR».

А як щодо того, щоб врятувати життя? «Одного разу я почула крик молодшого оператора: «Горить! Наталя, там горить!» – згадує Наталія Собкович (31 рік), – Я вибігла в торговельний зал і побачила, що на території АЗК, поруч з резервуарним парком, горить автомобіль із газовою установкою. Не витрачаючи час, ми з начальником станції та молодшим оператором швидко дістали вогнегасники. Час йшов на секунди, адже авто могло вибухнути в будь-який момент. Через кілька хвилин ми з колегами погасили вогонь. Працівники АЗК та всі присутні на ньому були в безпеці, навіть допомога пожежників не знадобилась!»

  1. МОЖЛИВІСТЬ РОЗВИВАТИСЬ

«Усім, хто прийде або уже працює в компанії, – каже Наталія Ясюренко, 30 років, – я бажаю не зупинятись на досягнутому, рухатись вперед, навчатися, самовдосконалюватися і плідно працювати, адже SOCAR – це чудовий шанс досягнути своєї мрії!»

А Тарас Гречановський (29 років), додає: «Молодим колегам я раджу набратися терпіння та бажання вчитися і розвиватися. Структура SOCAR побудована добре, всі інструменти наявні, тільки бери, працюй і досягай мрій».

Так, саме тих мрій, які ростуть разом з вами, які надихають щодня, які приносять задоволення від досягнутих результатів і дають ще одну нагоду пишатися собою. Бо саме такими ми й хотіли бути в дитинстві: потрібними, важливими, корисними! Тож, цитуючи Наталію Собкович, «Працюйте і обов’язково підкорите свій Олімп!»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук