$60 тис. і житиме: 15-річна Анастасія Зінгіс потребує пересадки нирки

Мама дівчини сама виховує троє дітей

Головні новини Львова 27.05Ірина Панчишин, 27 травня 2016, 17:54 1696 1

П’ятнадцятирічна Анастасія Зінгіс чекає нашої допомоги. У неї ниркова недостатність останньої стадії, дівчина потребує пересадки. Таку операцію готові зробити в Білорусі, але ціна життя – 1,5 млн грн.

Тричі на тиждень зі села Годовиці у спеціалізований дитячий медцентр на гемодіаліз змушені приїжджати і Анастасія з мамою. У дівчинки ниркова недостатність останньої стадії. Спеціальним апаратом виводять всі токсичні речовини з нирки.

«Це такий метод, який очищає кров, тому що нирка виконує функцію очищення крові, виведення рідини з крові і також забезпечує активізацію вітаміну Д, який відповідає за кальцієвий обмін», – пояснила дитячий невролог Західноукраїнського дитячого медцентру Ірина Костінчук.

Зараз це єдиний спосіб, який підтримує життя дівчини, втім, має й свої мінуси.

«Діаліз – то така процедура, яка очищає кров, але вона вимиває і кальцій. В неї ноги почало крутити, тиск або падав, або був високим. Їй було дуже тяжко, а найбільше – психологічно, бо вона вела раніше активний спосіб життя», – розповіла мама Анастасії Марія Семенюк.

Настя закінчує дев’ятий клас, вчиться за індивідуальною програмою. Бо майже весь час мусить бути вдома, аби не стала гірше почуватись.

«Колись я могла щось там зробити, піти з мамою на город, тепер сонце парить – вже я не можу, тож і мама вже не заставляє нічого робити. Деколи, якщо тиск трошки понижений, також вже нічого не роблю, уже лежу», – зазначила Анастасія Зінгіс.

Аби стан дівчинки покращився, потрібна пересадка нирок. Її можуть зробити у Білорусі. Орієнтовна вартість – 60 тис. доларів США. Таких грошей у сім’ї немає. Адже зарплати молодшої медсестри, якою працює мама Анастасії, заледве вистачає для ще двох дітей. Батько від них відмовився. Мати надіється, що небайдужі люди таки знайдуться і допоможуть врятувати доньку.

Реквізити для допомоги Анастасії Зінгіс:

ПриватБанк:

Код одержувача: ЄДРПОУ 14 36 05 70

Код банку: ЄДРПОУ 14 36 05 70

МФО банку: 30 52 99

Рахунок одержувача: 29 24 48 25 50 91 00

Номер карточки: 4149 4978 6259 0363

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук