63% економії – сільська школа у Добротворі разом з ДТЕК встановлює стандарти енергоефективності

Суспільство20 грудня 2016, 19:30 645 0

Півтора мільйона гривень на проведення енергоаудиту, встановлення енергоощадних вікон та енергозберігаючих ламп. Компанія ДТЕК допомогла Добротвірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів реалізувати проект з енергозбереження, виділивши кошти в рамках Стратегії соціального партнерства та програми міні-грантів «Місто своїми руками».

«Енергоефективні школи» – соціальна ініціатива енергетичної компанії ДТЕК, що має на меті виховати нове покоління відповідальних споживачів електроенергії. За участі Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» компанія ДТЕК регулярно проводить навчання школярів, організовує екскурсії на ДТЕК Добротвірську ТЕС і допомагає реалізувати учнівські ідеї у стінах рідних шкіл.

Результати перевершують всі сподівання, каже директор Добротвірської школи, Василь Нецик. «За кошти компанії ми провели енергоаудит, замінили майже 400 дерев’яних вікон на енергоощадні, встановили світлодіодні лампи, а також енергоощадні екрани. Завдяки цим заходам школа економить 63% електроенергії, економія тепла – просто грандіозна».

А учні не лише перевірили ефективність таких енергоощадних нововведень на власному досвіді, а й стали призерами освітнього «Енергоефективні школи», зайнявши друге місце серед учасників зі всієї України. В рамках проекту компанія ДТЕК провела у Києві семінар для вчителів та школярів загальноосвітніх навчальних закладів, висвітливши результати енергоаудиту шкільних будівель, шляхи підвищення їх енергоефективності та засоби для залучення коштів на втілення енергоощадних проектів у школах.

Важливість таких кроків – не лише в заощадженні енергії і тепла, а й у створенні кращих умов для тих, хто працює і навчається в освітніх закладах. «У нас в класі нове освітлення, яке не псує наш зір, – розповідає п’ятикласник Добротвірської школи Станіслав. – Мені набагато легше та зручніше читати або писати на уроках. А також в наших класах стало значно тепліше і тепер мені не потрібно одягати на себе багато одягу».

Інвестиції в енергоощадність – лише частина проектів, які ДТЕК втілює в рамках стратегії Соціального партнерства з Доботвором. Компанія регулярно виділяє кошти на охорону здоров’я, покращення соціально-значущої інфраструктури, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громади. Така співпраця дозволяє вчасно реагувати на потреби мешканців селища, реалізовуючи найбільш потрібні та актуальні проекти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук