Аеропорт, АС-2 та вокзал Львова випробували на доступність для інвалідів

3 грудня 2012, 19:05 1021 0

Вибратися зі Львова літаком, автобусом чи потягом сьогодні можна будь-коли та практично у всі куточки світу. Однак такі здавалося звичайні послуги доступні не для всіх. У міжнародний день інвалідів журналісти випробовували залізничні, повітряні та автобусні ворота міста з погляду людей із особливими можливостями.

Львівський аеропорт зводили, враховуючи усі потреби людей з особливими потребами. Амбуліфт їде до літака, який щойно приземлився. Ця машина допомагає пасажиру на візку самостійно вибратися із салону. Спеціальні працівники подають візок, яким пасажир заїжджає до ліфта. І відразу відвозять до терміналу. Такі амболіфти є лише у найбільших аеропортах країни, інформують «Головні новини Львова».

«Не те, що було в Жулянах, що за мною прийшли на борт і на руках зносили, на очах, коли всі пасажири чекаючи в автобус, бачили ту атракцію. І мені не зовсім це було приємно», - пояснив координатор програми «Безбар’єрна Україна» Ярослав Грибальський.

Подорожувати потягом візочнику вже важче. Адже будівлю головного вокзалу для людей із особливими потребами пристосовували з часом. Відтак тут є спеціальна схема для їхнього пересування.

Подорожувати можна у спеціальному вагоні, там є спеціальний трап для посадки. Однак їх на львівській залізниці лише два. До звичайного поїзда людині на візку допомагають дістатися носії.

На автостанції №2 інвалідові допомогти нікому. Тут візочнику без сторонньої допомоги не виїхати навіть на тротуар. Не можливо самостійно дістатися й до каси.

Дивіться детальніше о 21.00 у "Головних новинах Львова" на 24 каналі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук