Аеропорт «Львів» оформлять сучасними матеріалами в національному стилі

24 лютого 201178210

Новий термінал аеропорту «Львів» планують оформити за допомогою сучасних матеріалів у національному стилі.

Про це 24 лютого у коментарі ZAXID.NET повідомив начальник Головного управління з питань Євро-2012, містобудування та будівництва Львівської ОДА Степан Лукашик.

Відповідаючи на запитання ZAXID.NET про оформлення терміналу аеропорту «Львів», чиновник зауважив: «Це треба питати в замовника і проектувальника. Стиль національний буде, без сумніву, і, однозначно, стиль сучасний теж мусить бути. Адже треба використовувати тільки сучасні матеріали. Це надпрофесійне питання. Воно не може розглядатися в двох площинах. Треба використовувати сучасні матеріали, і щоб було оформлення в національному стилі, адже ми чимось відрізняємось від Латинської Америки, Азії, Західної Європи… Природно, що будуть переважати мотиви національні. Які саме вони будуть – зараз над цим питанням працюють проектанти».

Як інформував ZAXID.NET , раніше йшлося про те, що для оформлення Львівського аеропорту є альтернативний варіант – у стилі ХХІ століття.

Раніше у ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м. Львові» заявляли, що ідея про використання національних мотивів у декорі стадіону та аеропорту у Львові до Євро-2012 перебуває у розробці.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий пропонує назвати аеропорт «Львів» іменем Короля Данила.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук