AIESEC проведе для львівських школярів літній англомовний табір

Міжнародна молодіжна організація AIESEC організовує для школярів у Львові літній англомовний табір «Світ без кордонів». До 17 серпня учні віком від 10 до 16 років матимуть змогу цікаво та інтерактивно практикувати свою англійську. Як повідомила прес-служба Львівської міської ради, навчання проводитимуть іноземні стажери, які приїдуть з різних куточків світу до Львова.

«"Світ без кордонів" відомий серед молоді і школярів тим, що дає унікальну можливість здобути цікавий досвід та побувати у міжкультурному середовищі, не покидаючи рідного міста, водночас — без особливих зусиль покращити рівень володіння англійською. Цьогоріч табір буде особливо пізнавальним та розвиваючим, адже основою більшості занять буде найважливіша тема сьогодення — "Цілі сталого розвитку", які були прийняті ООН, що їх потрібно досягнути до 2030 року. Це, власне, і є наше майбутнє, те, про що кожна людина повинна знати та робити свій внесок, щоб зберегти нашу планету — наш дім. І діти та підлітки повинні змалечку це знати, розуміти і виконувати, дбати про своє майбутнє та майбутнє наступних поколінь», — процитувала прес-служба ЛМР організаторів англомовного табору.

Заняття проводитимуться у будні з 10:00 до 15:00. Як уточнили ZAXID.NET в AIESEC, участь коштує 400 грн за два тижні. Безкоштовна участь можлива за умови, що сім’я дитини прийме іноземного стажера в себе вдома.

Зареєструватися на проект можна за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук