Активна громада зробила свято до дня міста

В рамках святкування Дня міста 4 жовтня у Добротворі відбулася презентація перших трьох з 17 корисних для містян проектів, які були придумані і виконані самими мешканцями Добротвору. На їх реалізацію енергетична компанія ДТЕК виділила 400 тисяч грн

Суспільствоновини компанії, 6 жовтня 2015, 18:45 529 0

Конкурс міні-проектів «Місто своїми руками» відбувається у місті вже втретє — і кожного року кількість заявок від мешканців збільшується. А це означає, що й ініціативність громади та прагнення зробити своє місто комфортнішим і щасливішим — також зростає.

Цього року кількість учасників конкурсу була рекордною — 41 проект добротвірці представили на розгляд журі. З них у фіналі опинилося 17 — тож незабаром вони поступово будуть реалізовані за спільні кошти, 90 відсотків з яких виділить енергетична компанія ДТЕК. Серед переможців —проекти, спрямовані на популяризацію здорового способу життя, покращення благоустрою міста, розвиток медицини, культурних та освітніх програм. Так, 28 тисяч гривень компанія виділила на купівлю електрокардіографа для місцевого пункту екстреної медичної допомоги — нове обладнання допоможе рятувати життя та надавити екстрену допомогу не тільки добротвірцям, а й мешканцям довколишніх сіл.

Старший фельдшер пункту екстреної медичної допомоги селища Добротвір Леся Магир розповідає, що у конкурсі ДТЕК «Місто своїми руками» працівники  медичного пункту беруть участь вже вдруге. У 2013 році перемогу у конкурсі здобув їхній проект з облаштування у селищі пункту екстреної медичної допомоги, тоді добротвірські медики виграли 25 тисяч гривень, цього року сума була більшою.

«У нашому медичному закладі виникла нагальна потреба у електрокардіографі. Ми  написали проект на конкурс «Місто своїми руками», захистили його і ми отримали 28 тисяч гривень. Вже три місяці електрокардіограф  у нас працює і за цей час він допоміг врятувати не одне життя. Наприклад у людини був інфаркт міокарда, завдяки цьому приладу вдалося правильно поставити діагноз, відповідно людина оперативно отримала і правильне лікування», — розповідає Леся Магир.

Більше 16 тисяч гривень отримали автори спортивного міні-комплексу для гри у волейбол і футбол. Ще 10 тисяч вибороли ініціатори створення нового шкільного майданчика. Крім цього, завдяки ідеям мешканців та підтримці ДТЕК, у містечку з’являться гімнастичні комплекси, професійна бігова доріжка, спортивно-ігровий майданчик.

«Незважаючи на складну економічну ситуацію у країні, ДТЕК зберіг інвестиції в добробут та ініціативності, які дають можливість мешканцям Добротвора жити якісним життям. Важливим є ще й те, що самі добротвірці приймають активну участь у розвитку селища, проявляють ініціативи та творчі здібності, реалізовують власні ідеї щодо покращення життя навколо себе Дуже добре, що проводяться,такі активності адже це - дієвий спосіб швидко змінити виключені з життя території та об’єднати міську громаду, пропонуючи їй конструктивні методи вирішення нагальних та важливих проблем», – розповів менеджер з КСВ і соціального розвитку проектів Назар Гудз.

Варто зазначити, що такі ж проекти  ДТЕК реалізовує у всіх населених пунктах, де присутні підприємства компанії – на сьогодні це 14 міст і сіл у семи областях України. Прагнення не просто бути нейтральними спонсорами, а співпрацювати з громадою на рівних, партнерських засадах, залучати її до прийняття важливих рішень і разом втілювати корисні суспільні проекти завжди вирізняло компанію ДТЕК. Адже лише такий підхід дозволяє дійсно зрозуміти потреби мешканців, вирішити нагальні проблеми та сформувати спільну стратегію розвитку, у якій буде місце і суспільній ініціативі, і сміливим ідеям, і новим, ефективним рішенням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук