Акціонери вирішили продати кондитерську фабрику Roshen у Маріуполі

Торік фабрика зазнала збитків у 8,171 млн гривень

Акціонери Маріупольської кондитерської фабрики, котра входить до складу корпорації Roshen, прийняли рішення про продаж майна підприємства, зокрема, комплексу самої фабрики і земельної ділянки. Про це повідомляють Українські новини з посиланням на прес-службу корпорації.

На порядок денний зборів акціонерів 20 березня було винесено питання продажу нерухомого майна, у тому числі комплексу кондитерської фабрики, земельної ділянки, на якій розташована фабрика, будівлі та інше майно.

Раніше зазначалося, що вартість виробничого комплексу не перевищує 40 млн гривень, земельної ділянки – не перевищує 25 млн гривень. Інші подробиці щодо рішення акціонерів поки не уточнюються.

Підприємство в Маріуполі перебуває на стадії ліквідації, рішення про яке прийнято у квітні 2015 року.

За попередніми даними, 2016 рік Маріупольська кондитерська фабрика Roshen закінчила зі збитками 8,171 млн гривень.

До слова, корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає Київську, Маріупольську (Донецька обл.), Кременчуцьку (Полтавська обл.) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат «Бершадьмолоко», Літинський племзавод (обидва – Вінницька обл.), а також Липецьку кондитерську фабрику «Рошен», Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина).

Власником корпорації є президент України Петро Порошенко. Під час виборчої кампанії у 2014 році він обіцяв продати Roshen, найнявши для цього інвестиційну компанію Rothschild і українську інвестгруппу «Інвестиційний капітал України» (ICU). Однак через відсутність покупців в січні 2016 року був підписаний договір, за яким Порошенко передав свою частку в корпорації в незалежний «сліпий» траст. Банк-управитель трасту має також 4-річну довіреність на переговори про продаж активів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук