Петро Порошенко пообіцяв, що податки при продажу Roshen будуть сплачені в Україні

ЕкономікаАндрій Стець, 3 червня 20162570
Президент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко обіцяє сплату податків у державний бюджет України при можливому продажі кондитерської корпорації Roshen. Про це він заявив на прес-конференції в Києві сьогодні, 3 червня.

«Позиція перша. Ніякого офшорного скандалу не було. Було об’єктивне професійне журналістське розслідуванн, які знайшли кілька фактів. Перший: була зареєстрована компанія, яка займалась виведенням грошей з України. Відповідь – компанія не мала банківського рахунку, ніяких переказів не було і не могло бути. Компанія… була створена з однією метою – передачі активів президента Порошенка у сліпий траст, довірчу власність, щоб відділити владу від бізнесу», – сказав Порошенко.

«Я наполягаю на тому, що інформація про те, що були відкриті рахунки і перераховані гроші, не відповідає дійсності», – сказав Порошенко.

При цьому президент наголосив, що передача Roshen у траст не потребувала ліцензування з боку Національного банку України і Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Кожна копійка обкладатиметься податком. Продаж активу проводитиметься тільки з України, всі податки будуть сплачені в Україні», – запевнив Порошенко.

Нагадаємо, що 3 квітня журналісти з посиланням на документи панамської компанії Intraco Management Ltd повідомили, що корпорація Roshen зареєстрована в офшорах, але згодом юристи президента заявили, що діяли в правовому полі і від сплати податків в Україні президент не ухилявся.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук