Аласанія заявив про ймовірну непричетність Порошенка до свого звільнення

«Я вважаю, що тут немає прямої вказівки від влади»

Зураба Аласанію усунули з посади 31 січня

Зураб Аласанія вважає, що президент Петро Порошенко найімовірніше не ініціював його звільнення з посади голови правління Суспільного телебачення. Про це Аласанія розповів в інтерв’ю DW.

«Вони (наглядова рада - ред.) нашкодили всім, включно і особливо з чинною владою, про яку всі одразу подумали. Тому я вважаю, що тут немає прямої вказівки від влади. Але є деякі дуже ретиві хлопці, що наближені до неї. Так, у тому документі пишуть про те, що причиною стало «невисвітлення особи президента». Але я не думаю, що президент почав все це. Для нього це означає підставитися», – зазначає він.

За словами Аласанії, офіційна позиція Адміністрації президента є дуже нейтральною.

«Ми підтримуємо Суспільне». Що це означає, ніхто не розуміє. Але АП і президент завжди декларували назовні свою непричетність до Суспільного, і це є правильно», – зауважив він.

Аласанія додав, що не розглядає голосування про своє звільнення як одностайну атаку влади на Суспільне: «Ні, не розглядаю. Чисто аналітично я б так не казав».

Нагадаємо, Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України 31 січня ухвалила рішення про дострокове звільнення Зураба Аласанії з посади голови правління Суспільного мовлення.

У Наглядовій раді НСТУ офіційно досі не прокоментували причину дострокового відсторонення Аласанії без протоколу. Пізніше стало відомо, що у наглядовій раді НСТУ закидають Аласанії, зокрема, те, що він не показав хресну ходу за єдину помісну церкву, засідання Генасамблеї ООН та один з економічних форумів, де був присутній президент.

Незалежні журналісти різних українських ЗМІ заявили, що вважають проявом цензури розірвання контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією.

Сам голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявив, що причини звільнення йому невідомі, адже офіційного обґрунтування немає. Він повідомив, що«порушено всі процедури; судова боротьба можлива і навіть обов’язкова – після оприлюднення причин».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук