Член наглядової ради НСТУ розповів подробиці про звільнення Зураба Аласанії

Олександр Павліченко повідомив, що одна з підстав, через яку звілнили Аласанію, підлягає оскарженню в суді

Член наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Олександр Павліченко заявив, що внутрішній аудит щодо благодійного фонду на підтримку суспільного мовника став однією з двох підстав, через які було висунуте питання про непродовження контракту з чинним головою правління Зурабом Аласанією. На його думку, вся процедура голосування видавалась спершу фарсом. Відтак він запросив Аласанію оскаржити це в судовому порядку.

Зі слів Павліченка, 31 січня відбулося незрозуміле для нього за своїм сценарієм засідання наглядової ради НСТУ, яке для нього особисто не має логічного пояснення.

Також Павліченко пояснив, чому виникло питання про розірвання контракту, якого не було у порядку денному.

«Перше, було поламано весь запланований порядок денний з визначеними питаннями, натомість було проголосоване і з’явилось питання про результати проведеного внутрішнього аудиту щодо благодійного фонду, який працює з донорськими коштами, спрямованими для підтримки діяльності ПАТ НСТУ. За результатами розгляду цього питання були ухвалені (фактично затверджені) рекомендації аудиторів, і в той же час цей матеріал став однією з двох підстав, через які було висунуте питання про непродовження контракту з чинним Головою Правління ПАТ НСТУ. Про це має бути написано у протоколі засідання, який буде підготовлений і оприлюднений», – написав Павліченко у Facebook.

Член наглядової ради вважає, що це не є підставою і не може такою вважатись, тому запропонував Аласанії оскаржити це в судовому порядку.

«Щодо самої процедури голосування за припинення повноважень чинного голови правління. Мені дотепер незрозуміло, на якій підставі було внесено до порядку денного ще й це питання, і я був єдиним, хто не голосував за його внесення. Так само, як я (розкрию таємницю голосування) проголосував ПРОТИ рішення припинити контрактні відносини з чинним головою ПАТ НСТУ, і був одним з тих 3. Також дивним для мене став підсумок голосування – 9 голосів – за зняття Аласанії», – написав він.

Олександр Павліченко додав, що «вся процедура голосування видавалась спершу фарсом, – давайте поставимо і проголосуємо, і знімемо, нарешті це питання, як набридливе, закриємо формально, так би мовити – так виглядало за логікою».

«Те, що спершу розігрувалось, як фарс, набуло доконаних рис якогось виконаного плану. Хочу сказати, що політичні рішення так не приймаються, а тут йшлось саме про політичне рішення. Не про пророблену і майбутню роботу Зураба. Про роботу команди, про стратегію, про чинні трансформаційні процеси. І раптом – бумс, нам не подобається, давайте цього знімемо і будемо шукати, хто буде кращий....», – зазначив Олександр Павліченко.

Нагадаємо, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України прийняла рішення достроково припинити контракт з головою правління компанії Зурабом Аласанією.

Голова наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва сказала, що детальніше про те, що відбувалося на засіданні перед таємним голосуванням, можна буде дізнатися з опублікованих протоколів на сайті «UA: Суспільне мовлення».

За її словами, Зураб Аласанія буде працювати головою правління ще 2 тижні, тоді наглядова рада НСТУ призначить тимчасового виконувача обов’язків голови правління.

Заступниця голови наглядової ради НСТУ Світлана Остапа уточнила, що 31 січня наглядова рада також вирішила призначити члена правління Миколу Чернотицького тимчасово виконувачем обов’язків голови правління.

Сам голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявив, що причини йому невідомі, офіційного обґрунтування немає. Він повідомив, що«порушено всі процедури; судова боротьба можлива і навіть обов’язкова – після оприлюднення причин».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук