Американські військові почнуть навчання п’яти батальйонів ЗСУ 23 листопада

СуспільствоЮлія Поліковська, 2 листопада 20154210
Американські військові почнуть навчання п’яти батальйонів ЗСУ 23 листопада

Пентагон має намір 23 листопада почати навчання п’яти батальйонів Збройних сил України та одного батальйону спец призначенців в рамках надання військової допомоги Києву. Про це заявив Офіційний представник командування сухопутних військ США у Європі Дональд Ренн, повідомив ТАСС.

Ренн повідомив, що підготовка «п’яти батальйонів міністерства оборони і одного батальйону сил для проведення спеціальних операцій» передбачається здійснити в рамках «другого етапу» американської програми Fearless Guardian («Безстрашний страж»).

Спочатку ця програма була спрямована на навчання та оснащення Національної гвардії України. Тепер програму планується поширити і на збройні сили України.

«На додаток до підготовки зазначених шести батальйонів ми будемо працювати з українським Міністерством оборони над розвитком (його) інституційного рівня, а також навчального центру та кадрового складу», – зазначив Ренн.

Він повідомив, що навчанням солдат України у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на базі Яворівського полігону у Львівській області проводитимуть близько 300 військових радників та представників персоналу підтримки США.

За словами Ренна, розширення програми Fearless Guardian на українську армію «є частиною наших тривалих зусиль, спрямованих на те, щоб внести вклад в довгострокову військову реформу і (підвищення) професіоналізму українських військовослужбовців», а також допомогти країні «поліпшити здібності по внутрішній обороні і підготовці особового складу».

Представник командування сухопутних військ США у Європі додав, що ці зусилля докладаються в рамках багаторічного військового співробітництва з Україною і на прохання Києва.

Як сказав Дональд Ренн, початок «додаткової програми», тобто підготовки шести батальйонів української армії, буде означати, що США з 2014 року направили на здійснення різних проектів по наданню Україні допомоги у сфері безпеки в цілому понад $266 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук