Американський сенатор розповів, яку зброю хоче випросити в Обами для України

СвітВолодимир Пиріг, 12 квітня 201533981

Голова Групи підтримки України у Сенаті США (Senate Ukraine Caucus), сенатор Дік Дурбін, зустрівся з представниками української громади в Чикаго, щоб обговорити його участь у конференції Аспенського Інституту щодо конфлікту в Україні.

У конференції, яка відбулася в Берліні (Німеччина), взяла участь велика делегація американських політиків, у тому числі шість сенаторів і дев’ять членів Палати представників, повідомляє VIDIA.

Сенатор Дурбін вважає, що, на додаток до розширення гуманітарної допомоги від США Україні, Сполучені Штати повинні надати їй і оборонне озброєння. Він згідний зі своїми колегами-республіканцями сенаторами Джоном МакКейном і Марком Кірком, що Сполучені Штати повинні надати Україні можливість належним чином захистити себе.

У той час, як рішення про надання Україні озброєння ще не прийнято, значною мірою через опір з боку Білого Дому, Дурбін сказав, що сенатори отримують рекомендації від Чиказької ради з міжнародних відносин щодо того, які збройові системи можуть бути найбільш доцільними для України.

За словами сенатора, шість з семи систем, які розглядаються, мають оборонний характер, у тому числі це розвідувальні безпілотні літальні апарати і ракети відстеження, які можуть автоматично і точно вдаряти по цілях, з яких виходять ракети противника.

«Українці просто не мають такої точності» , – сказав сенатор.

Він уточнив, що оборонні системи будуть надавати тільки Міністерству оборони України, а не добровольчим батальйонам.

Наступного тижня сенатор Дурбін буде скликати зустріч із представниками Групи підтримки України в Сенаті, щоб офіційно попросити системи озброєння у Білого Дому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук