Американський трейдер газу TrailStone восени виходить на український ринок

ЕкономікаО.Г., 14 липня 20153220

Американська компанія TrailStone має намір розпочати надавати послуги з купівлі та продажу газу на українському ринку вже у жовтні. Про це заявив старший партнер TrailStone Білл Гебхардт у ході першого Американсько-українського бізнес-форуму у Вашингтоні вчора, 13 липня, повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України».

«Наш досвід свідчить, що такі реформи, які зараз впроваджуються в Україні, ведуть до покращення ринкових умов для споживачів та збільшення інвестицій у газову галузь», — сказав Білл Гебхардт.

За, це знакова подія, яка свідчить про високу оцінку інвесторами кроків з лібералізації ринку газу та подолання корупції, які здійснювались протягом останнього року.

«Ми раді, що зусилля України по реформуванню газової галузі починають приносити результати. На європейському ринку TrailStone є нашим постачальником, на українському – це конкурент. Але його вихід на наш ринок – дуже позитивна подія для українських споживачів та виробників газу. Робота на нашому ринку такого великого міжнародного трейдера як TrailStone сприятиме забезпеченню стабільних надходжень газу, збільшить ліквідність та ефективність нашого ринку», - зазначив голова правління «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

TrailStone – група компаній, що спеціалізуються на енергетичній логістиці та торгівлі, інвестиціях у видобуток нафти та газу, а також управлінні активами в енергетичному секторі. Має офіси в Лондоні, Берліні, Сіднеї, Остині та Нью-Йорку. Входить до американського приватного фонду Riverstone Holdings LLC.

В Європі TrailStone є активним гравцем на ринку газу та електричної енергії та є зареєстрованим членом на багатьох європейських товарних біржах. Співпраця Нафтогазу та TrailStone розпочалася у серпні 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук