АМКУ погодив тариф на проїзд у Львові у розмірі 2 грн, – чиновник

14 січня 20115415

Перший заступник міського голови Львова Олег Синютка запевняє, що оскільки Антимонопольний комітет погодив тариф на проїзд у міських маршрутках у розмірі 2 грн, то виконком Львівської міської ради може розглянути збільшення плати за проїзд лише у цих межах.

Про це він повідомив 14 січня журналістам.

На запитання про те, чому сьогодні під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради питання про підняття плати на проїзд не розглядали, Олег Синютка пояснив, що сьогодні керівник департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Наталія Павлюк, яка відповідальна за підготовку цього рішення, перебуває в місті Києві на засіданні Національного агентства з підготовки до Євро-2012, де в тому числі розглядається питання про співпрацю між Львівською міськрадою, Нацагентством, ЛАЗом та "Ощадбанком" щодо закупівлі автотранспортної техніки.

"Щодо плати за проїзд, то на сьогодні ціна у дві гривні є погоджена з Антимонопольним комітетом. Адже, за відповідною процедурою, перед тим, як винести на засідання виконавчого комітету такий проект рішення, погодження на ціну має дати АМКУ. Тому на сьогодні не можна казати, що 2 грн це багато, чи мало: 2 грн – це дуже багато для людей і дуже мало для перевізників. На сьогодні саме така ціна погоджена Антимонопольним комітетом", – наголосив Синютка.

Коментуючи намір перевізників з понеділка розпочати страйк через те, що тариф на сьогодні залишився незмінним, Олег Синютка зазначив: "Будь-які речі, що можуть відбуватися в місті, можуть бути лише в межах чинного законодавства. Міська рада забезпечить дотримання чинного законодавства всі речі, щоб не були порушені права мешканців".

Він припускає, що рішення про підняття плати за проїзд в маршрутках у Львові розглянуть на наступному засідання виконкому – через тиждень.

"Якщо АМКУ буде погоджена інша ціна, тоді це стане предметом для нашого розгляду", – додав він.

Нагадаємо, перевізники вимагають встановити плату за проїзд у маршрутках Львова у розмірі 2,5 грн і збираються з понеділка розпочати страйк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук