Андрій Парубій запропонував закрити для преси засідання погоджувальної ради ВРУ

У присутності журналістів політики перетворювали засідання на «Голлівуд»

Андрій Парубій запропонував закрити для преси засідання погоджувальної ради ВРУ

Голова Верховної Ради Андрій Парубій допустив, що Верховна Рада прислухається до рекомендацій місії Європарламенту і проводитиме засідання погоджувальної ради парламенту без ЗМІ.

Про це він заявив під час засідання цієї ради у понеділок, пише Українська правда.

Так він відреагував на емоційний виступ Юлії Тимошенко, яка вкотре розкритикувала діяльність влади і виступила з вимогою поставити на голосування погоджувальної ради внесення до порядку денного парламенту низку законопроектів та постанов, зокрема – щодо врегулювання комунальних тарифів.

У відповідь на це Парубій заявив, що вносити ці документи у порядок денний без рішень комітетів не можна, і депутати про це знають, але роблять такі заяви для власного піару.

"У нас справді є трудність з погоджувальною радою. Наші європейські колеги, які проводили моніторинг, одну з перших рекомендацій, яку вони дали – знаєте яку? – робити непублічними засідання погоджувальної ради", – сказав він. "Власне вони неформально називають нашу погоджувальну раду "Голлівудом". Тому що вони трактують, наші європейські колеги, що наша погоджувальна рада спрямована не на професійний розгляд питань, а більше на короткі брифінги перед камерами. І в тому дійсно є трудність", – додав спікер.

Також у Парубія відбулася ще низка суперечок з Тимошенко та депутатами з ВО "Батьківщина" Сергієм Пашинським і Сергієм Власенком, які звинувачували спікера у порушенні регламенту та протестували проти закриття погоджувальної ради для ЗМІ.

Тимошенко також ще кілька разів виступала з вимогою поставити внесення запропонованих нею законопроектів до порядку денного парламенту на голосування погоджувальної ради, наполягаючи, що це не порушує регламент, оскільки комітети вже зірвали всі терміни щодо розгляду цих документів.

У свою чергу, Парубій вимагав від депутатів не перебивати його, пригрозивши, що перебиватиме їх також у відповідь.

Як відомо, раніше низка ЗМІ звернулися до спікера Ради з проханням не виконувати цю рекомендацію місії Європарламенту і не обмежувати їхній доступ до засідань погоджувальної ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук