Антидопінгові організації 19 країн запропонували відсторонити Росію від всіх міжнародних змагань

Антидопінгові організації 19 країн запропонували відсторонити Росію від всіх міжнародних змагань

Національні антидопінгові організації (NADO) з 19 країн закликали усунути російських спортсменів від участі у всіх міжнародних змаганнях, а також відібрати у Російської Федерації право на проведення змагань, повідомив Reuters.

Такі вимоги висунули після вивчення другої частини доповіді незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

На думку організацій, в міжнародних змаганнях можуть брати участь тільки ті російські спортсмени, які пройшли перевірку і погодяться виступати під нейтральним прапором.

Згідно із заявою NADO, Росію пропонується усунути від міжнародних змагань до тих пір, поки спортивні та антидопінгові системи в країні не будуть приведені в повну відповідність з Всесвітнім антидопінговим кодексом.

Вимоги підписали керівники антидопінгових організацій Австрії, Бельгії, Канади, Хорватії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Ірландії, Японії, Нідерландів, Польщі, Словенії, Іспанії, ПАР, Швеції, Швейцарії та США.

Нагадаємо, згідно з другою частиною доповіді канадського юриста Річарда Макларена, яку він підготував для Всесвітнього антидопінгового агентства, більше тисячі російських спортсменів з літніх, зимових і паралімпійських видів спорту були безпосередньо задіяні в маніпуляціях з допінгом або виграли від них. Експерти у другій доповіді підтвердили підміну допінг-проб російських спортсменів на Олімпійських іграх в Сочі в 2014 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук