Антидопінгові організації 19 країн запропонували відсторонити Росію від всіх міжнародних змагань

СпортЮлія Поліковська, 11 січня 201753333
Антидопінгові організації 19 країн запропонували відсторонити Росію від всіх міжнародних змагань

Національні антидопінгові організації (NADO) з 19 країн закликали усунути російських спортсменів від участі у всіх міжнародних змаганнях, а також відібрати у Російської Федерації право на проведення змагань, повідомив Reuters.

Такі вимоги висунули після вивчення другої частини доповіді незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

На думку організацій, в міжнародних змаганнях можуть брати участь тільки ті російські спортсмени, які пройшли перевірку і погодяться виступати під нейтральним прапором.

Згідно із заявою NADO, Росію пропонується усунути від міжнародних змагань до тих пір, поки спортивні та антидопінгові системи в країні не будуть приведені в повну відповідність з Всесвітнім антидопінговим кодексом.

Вимоги підписали керівники антидопінгових організацій Австрії, Бельгії, Канади, Хорватії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Ірландії, Японії, Нідерландів, Польщі, Словенії, Іспанії, ПАР, Швеції, Швейцарії та США.

Нагадаємо, згідно з другою частиною доповіді канадського юриста Річарда Макларена, яку він підготував для Всесвітнього антидопінгового агентства, більше тисячі російських спортсменів з літніх, зимових і паралімпійських видів спорту були безпосередньо задіяні в маніпуляціях з допінгом або виграли від них. Експерти у другій доповіді підтвердили підміну допінг-проб російських спортсменів на Олімпійських іграх в Сочі в 2014 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук