Антикорупційна реформа має бути пріоритетною реформою для влади, - опитування

Корупція у державних органах є однією з найважливіших проблем, яка турбує громадян України. Про це свідчать результати опитування «Динаміка суспільно-політичних поглядів в Україні», яке провела Соціологічна група «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту.

Респондентам пропонували обрати три найважливіші проблеми. Військові дії на Донбасі набрали 57% голосів; корупція в державних органах – 45%; безробіття – 30%.

Крім цього, 51% громадян вважає, що антикорупційна реформа має бути пріоритетом для влади України №1.

Створення антикорупційних органів в Україні має значну суспільну підтримку.

Так 19% опитаних однозначно їх підтримують; 39% – швидше підтримують. Разом із цим 11% – швидше не підтримують; 10% – зовсім не підтримують. Ще 21% опитаних було важко відповісти на це питання.

Проте лише 6% респондентів абсолютно впевнені, що створені в Україні антикорупційні органи зможуть ефективно боротися з корупцією. Ще 28% вважають, що скоріше таки зможуть.

25% опитаних відповіли «скоріше ні», 17% – «однозначно ні». 24% респондентів було важко відповісти на це питання.

Зазначимо, опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 18 лютого по 4 березня 2016 року шляхом особистісних інтерв'ю респондентів у них вдома. Всього було опитано 2,400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Допустима похибка не перевищує 2.0%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук