Апеляційний суд у Львові розгляне справу про оренду СК «Сокіл»

У вівторок, 29 липня, у Львівському апеляційному господарському суді розглядатимуть справу про розірвання договору оренди між ТзОВ «ФК Львів» та управлінням комунальної власності ЛМР на нерухомі будівлі стадіону. Ця справа перебуває на розгляді судових інстанції з 24 травня минулого року.

Як розповіли в управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР, для належного дослідження виконання умов договору оренди було утворено комісію, оскільки напередодні було чимало звернень від президента Федерації футболу України, ДЮСШ ТзОВ «ФК «Львів» та ГО «ДЮШ ФК «Львів» про складну ситуацію, яка склалася навколо дитячої школи, а саме: заборгованість із заробітної плати для тренерів та сторожів, відсутність фінансової підтримки для участі у чемпіонатах та повне припинення фінансування спортивної школи ще з червня 2012-го зі сторони ТзОВ «ФК Львів».

Відтак комісія встановила, що орендар – ТзОВ «ФК «Львів» – не виконує умов договору, демонтовано нежитлові приміщення, об’єкт оренди не утримується в належному технічному та санітарному стані, не проводився поточний та капітальні ремонти та не здійснювалися необхідні заходи для збереження об’єкта оренди в належному стані. Тому управління комунальної власності Львівської міськради звернулося з позовною заявою до суду, щоб розірвати договір оренди нерухомого майна з ТзОВ «ФК «Львів».

Рішенням господарського суду Львівської області розірвано договір оренди та постановою Львівського апеляційного господарського суду рішення суду першої інстанції залишено без змін. Однак Вищий господарський суд України скасував рішення судів першої та другої інстанцій, а справу направив на новий розгляд до господарського суду Львівської області.

«У подальшому СК «Сокіл» буде збережено у комунальній власності Львова, а на його базі, після проведення необхідних ремонтних робіт, зможуть тренуватися міські ДЮСШ та інші школи, які культивують різноманітні види спорту», – зазначив начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук