Асоціація "Львівське таксі" не бачить сенсу в страйку таксистів

7 жовтня 20084080

"Ми не підтримуємо сьогоднішню акцію протесту вільної профспілки "Автомобіліст України". Я мав зустріч з головою асоціації Вільних профспілок автотранспортників України Андрієм Корчинським і обговорював з ним проблемні питання. Вважаю, що питання видачі дозволів на облаштування таксостоянок не є настільки гостре, що треба проводити страйк", - так прокоментував сьогоднішній страйк таксистів голова асоціації "Львівське таксі" Леонід Бойко.

"Сьогодні ці питання можна вирішувати конструктивно у міській раді і для цього є всі умови і відкриті кабінети. Пан Корчинський на засідання робочої групи приходити відмовився, а страйкувати за те, що можна вирішити за місяць-два, немає сенсу. Якщо би йшлося про речі, які заважають таксистам працювати, то ми б взяли участь у акції, але оскільки всі питання можна вирішувати за столом переговорів, тож виїжджати і блокувати вулиці ми не будемо", - резюмував Бойко.

Нагадаємо, сьогодні, 7 жовтня, о 10.00 близько 50 львівських таксистів вільної профспілки "Автомобіліст України" провели пікетування під Ратушею з вимогою легалізації стоянок таксі. Як розповіли таксисти-пікетувальники, у Львові є близько 300 таких стоянок, проте лише на 50 з них укладено договори на право облаштування між перевізниками та Львівською міськрадою, це призводить як до значних втрат у бюджеті міста, так і до корупції, оскільки через відсутність легалізації стоянок таксисти змушені сплачувати хабарі чиновникам, міліціонерам та шукати захисту в кримінальних структурах.

"Якщо сьогодні не буде підписано договорів, то з різних куточків Львова, до курсуючих центром перевізників, доєднаються їхні колеги, які теж приїдуть у центр", - запевнив координатор акції та Громадського форуму Львова Олег Мацех.

Натомість начальник транспорту та електрозв’язку Львівської міськради Микола Шкурган переглядаючи договір, який пікетувальники хочуть підписати, заявив, що ніхто такий договір підписувати не буде: "Тільки через мій труп. Цього не буде. Ви не розумієтесь у транспортній системі міста".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук