Атмосфера на кордоні з Кримом – як на Майдані, – Семенченко

Атмосфера на кордоні з Кримом – як на Майдані, – Семенченко
Семен Семенченко

Ініційовану громадськістю товарну блокаду Криму потрібно підтримати і врегулювати на законодавчому рівні. Про це повідомив депутат фракції «Самопоміч» Семен Семенченко, перебуваючи на кордоні окупованого півострова з материковою Україною.

Він заявив, що зараз на кордоні разом з нардепами перебуває взвод ветеранів батальйону «Донбас», намети якого розгорнули на кордоні.

«У наметах можна отримати інформаційні матеріали, зараз організовуємо тепле харчування для учасників акції», – зазначив він.

Щодо мети перебування депутатів на місці блокади, Семенченко сказав, що вони приїхали, щоб вивчити ситуацію і допомогти правильно організувати соціально-економічне сполучення між материковою Україною і окупованим Росією Кримом.

«Проблема в тому, що щоденно близько 500 фур, які заїжджають в Крим – везуть транзитний вантаж, який з півострова йде в Росію», – сказав Семенченко.

Крім того, він зазначив, що постачання товарів в окупований Крим допомагає так званому прем’єру Криму Аксьонову підтримувати ілюзію соціально-економічного благополуччя на півострові.

«Місцеві активісти кажуть нам прямо – ми готові терпіти, їсти редиску з землі, аби інші зазомбовані наші співмешканці зрозуміли реальний стан речей», – зауважив народний депутат.

Нардеп зауважив, що на кордоні з півовсторовом зараз атмосфера схожа на Майдан, відчувається піднесення громадської активності.

«Наше завдання цей народний підйом ввести у законотворче русло. Вже понад вісім місяців написаний нами разом з Єгором Соболєвим і Ярославом Маркевичем законопроект – обговорюється в експертному середовищі, ми вже отримали рекомендації від спільноти Донбас-СОС, і його час розглялади в залі Парламенту», – повідомив нардеп.

Цим документом, за словами Семенченка, пропонується врегулювати соціально-економічні взаємини з окупованими територіям в інтересах держави Україна, а не в інтересах агресора і окремих олігархів, але в той же час не допустити розвитку гуманітарної катастрофи на підконтрольних РФ територіях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук