Аваков пояснив, чого іще бракує, щоб зупинити розкрадання держави

СуспільствоОстап Левчич, 11 червня 20164990
Аваков пояснив, чого іще бракує, щоб зупинити розкрадання держави

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає за доцільне створення у країні єдиного органу, що займатиметься розслідуванням злочинів у сфері економіки.

Про це Аваков заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"У мене глибоке переконання, що у країні має бути єдиний орган, як у США - Служба фінансових розслідувань. Поліція готова відмовитися від департаменту захисту економіки, колишнього БЕПа, плюс податкова міліція, і плюс з СБУ треба забирати так звану службу "К", - заявив Аваков.

При цьому він підкреслив, що для створення єдиної структури розслідування економічних злочинів, необхідно "вольове рішення" керівництва країни. "Але, думаю, що у нас в країні не існує поки що політичної волі, щоб, наприклад, закрити управління "К" в СБУ", - додав глава МВС.

Разом з тим Аваков зазначив, що на розгляд Верховної Ради найближчим часом буде представлено концепцію реформування Державної служби з надзвичайних ситуацій. 

"Найближчим часом ми також внесемо законопроект щодо реформи Служби надзвичайних ситуацій. Це окрема служба, яка у нас перебуває у найбільш занедбаному і, на жаль, жалюгідному стані через нестачу ресурсів і наявності пострадянських атавізмів", - зазначив Аваков. 

За його словами, у службі працює майже 70 тис. осіб, їх зарплата дуже низька.

"Ми пропонуємо реформу, яка покаже, як це буде розвиватися і працювати. Реформа вписується у концепцію децентралізації влади в цілому, повторює моделі, які застосовуються в європейських країнах. Передбачається дуже цікава конструкція роботи - братимуть участь групи пожежних волонтерів, професійних рятувальників, групи спеціальних надзвичайних ситуацій", - повідомив глава МВС.

Аваков також зазначив, що концепція реформування ДСНС заснована на досвіді тих країн, які пройшли цей шлях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук